انگیزه داشته باش و از حاشیه دوری کن

29/04/2020

توسط Mahdi

دیدگاه

انگیزه برای مطالعه – همونطور که در مطالب هفته های قبل ذکر کردیم نمره‌‌های خوب راه شما رو به سمت یک دانشگاه خوب و سپس یک شغل خوب و در نهایت زندگی بهتر می‌سازه. پس به ۱۸ و ۱۹ راضی نشو و هر روز برای ۲۰ گرفتن تلاش کن

خستگی رو کنار بذار، اما هرگز امید رو رها نکن. از فکر کردن به شکست‌هایت دست بکش، اما هرگز از اهداف‌تان نه. فکر کردن به گذشته رو رها کن اما هرگز آینده رو به حال خود رها نکن.

برای بهتر بودن باید سخت تر تلاش کنیم و برای بهترین بودن باید سخت ترین تلاش تا حد توان خودمون رو بکار ببریم. به خاطر متفاوت بودمون نباید ناراحت باشیم چون همین تفاوت‌ها می‌تونن ما رو به یک ستاره تبدیل کنن. شخصیت خودمون رو بپذیریم و نیروی درونی‌مون رو رها کنیم. فراموش نکنید ویژگی مشترک همه‌ی افراد موفق اینه که با افراد دیگر اطراف‌شون تمایز دارن.

شما می‌تونید دنبال جملات انگیزه‌بخش بگردید، ولی تا وقتی یاد نگیرید خودتون الهام‌بخش خودتون باشید، این جملات کمکی به شما نخواهند کرد.

انگیزه برای مطالعه

شغل‌ها و رئیس‌ها عوض می‌شن. چیزی که برای شما باقی می‌مونه و به رشد و موفقیت‌ تون کمک می‌کنه تحصیلات‌ت شماست. بزرگ‌ترین عددها هم با یک شروع می‌شن، پس یک قدم اول رو بردار و به تلاش‌ت ادامه بده تا به جایی که می‌خوای برسی.

شاید هزاران لایک در فیسبوک داشته باشید، ولی با این لایک‌ها که نمی‌توانید قبض‌هایتان را بپردازید. حتی اگر یک میلیون فالوور داشته باشید آنها اجاره‌ی خانه‌تان را نمی‌دهند. پیام‌های واتساپ برای شما ماشین نمی‌خرند و با توییت نمی‌توانید خرج زندگی‌تان را در بیاورید. برای خودتان یک زندگی واقعی بسازید، تلاش کردن را از همین امروز شروع کنید.

مطالب مرتبط

نحوه ایجاد تمرکز

نحوه ایجاد تمرکز

افزایش تمرکز حواس هنگام درس خواندن یکی از موارد واجب برای هر دانش آموز هست. بعضی ها وقتی درس میخونن مخصوصا اگه اون زمان با قلم و کاغذ و نوشتن درگیر نباشن ذهنشون میره سمت چیزهای...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید